KONST / Litografier / Färglitografi 13636208
nr 1363 6208
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 188/375. Motivet: 43x29cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:19:40
30/11 15:10:11